צריכים יעוץ או עזרה?

או השאירו מספר טלפון

אודות מ.מ. אחזקות

מ.מ אחזקות הינה חברה ותיקה ומובילה בתחום כבר למעלה מ-20 שנה, עם מחלקת תכנון מתקדמת וצוות עובדים איכותי, מיומן ומנוסה, אשר כולם בעלי תעודות עבודה בגובה (בטיחות בגובה).
בנוסף חברתינו עובדת עם קבלני משנה מנוסים וברי סמכא, ברמה מקצועית גבוהה תוך הקפדה על דיוק, איכות ועמידה בלוחות זמנים.
אנו מתמחים בביצוע פרויקטים בכל סדר גודל ומספקים פתרונות מלאים משלד עד גמר, הכוללים: בניית מפעלים, בתי כנסת, חדרי קירור, מבני קירור, פרויקטים של מרפסות תלויות, גלריות, חיזוקי פלדה לתעשייה ולפרטי, חיזוק תמ"א 38, חיזוק ושימור מבנים, יבוא וייצור בטורקיה ובסין לפרויקטים גדולים וכו'..
ברמת גימור ללא פשרות ומובילים כל פרויקט משלב התכנון ההתחלתי, דרך שלב הביצוע ועד גמר העבודה.
אנו מעמידים ללקוחותינו צוות בעלי מקצוע מקצועי ומנוסה, שתפקידו לתת מענה מלא ללקוחות בתכנון ובניהול הפרויקט, תוך הקפדה על מתן שירות ברמה הגבוהה ביותר ועל יחס אישי.
כל מנהלי הפרויקטים בחברתינו ערוכים לתת מענה ולהתמודד עם כל אתגר או בעיה שצצה בתהליך התכנון או ביצוע העבודה, ויודעים להבטיח תיאום מדויק והרמוני בין כל אנשי המקצוע העובדים על הפרויקט ובכך אנו מספקים ללקוחותינו תוצאה סופית מוצלחת וחסרת פשרות.
חברתינו ידועה כחברה אמינה, מקצועית ודינאמית שמובילה תחת אחריותה פרויקטים חדשניים, תוך שימוש בשיטות עבודה מתקדמות והתחייבות ללוח זמנים מהיר.
אנו מחויבים ללקוחותינו ולפרויקטים בהם אנו מעורבים, דוגלים באיכות עבודה ברמה גבוהה, בקרת איכות ושירות אדיב לאורך כל שלבי העבודה.
כמו כן, אנו מאמינים שהלקוח בחר בנו כי הוא יודע שנבצע עבורו את הפרויקט באופן הטוב ביותר, ולכן תמיד מקפידים לתת לו את השקט והביטחון להמשיך בפעילות שגרתית מתוך ידיעה ברורה שהפרויקט בידיים טובות.

טואול - בניית אתרים