צריכים יעוץ או עזרה?

או השאירו מספר טלפון

חיתוך, כיפוף וניקוב

חברתנו מעסיקה צוות מקצועי ועתיק ניסיון בתחומי חיתוך, כיפוף וניקוב של פחים ושל מתכות, המבצע מגוון עבודות נירוסטה בהתאם לתוכניות מוכנות או על פי דרישות הלקוח.
אנו מציעים שירותי חיתוך, כיפוף, חיתוך וניקוב נירוסטה, הכוללים שימוש במיטב הכלים המתקדמים בתחום, ומתמחים בניצול יתרונותיה הרבים של הנירוסטה – פלדה בלתי מחלידה, ליצירת פתרונות בהתאמה מלאה לכל לקוח ולקוח.
לאחר תכנון, שרטוט וביצוע עבודת הנירוסטה, אנו מגיעים אל הלקוח ומתקנים את המוצר המוגמר.
ברשותנו צוות עובדים מומחים בתחום ההנדסה ורתכים מקצועיים, בעלי ידע עשיר בעבודות מסוג זה ועם ניסיון רב מאוד בתחום. עבודות הנירוסטה שאנו מציעים נעשות על פי הזמנה אישית, אספקה מהירה ככל האפשר וההתקנה כוללת שימוש בציוד מיוחד כדי שהמוצר הסופי יהיה מושלם.
שירותינו כוללים ליווי צמוד במשך כל הפרויקט ומתן מענה מהיר ללקוח ופתרונות מגוונים על מנת לאפשר לו ליהנות מהמוצר הנדרש, וכמו כן דואגים להתעדכן בכל החידושים בתחום ושיטות העבודה השונות ומשתמשים במכשור החדשני ביותר.
אנו מבטיחים איכות ללא פשרות, מקצועיות ואמינות.
חיתוך - כשמדובר במתכת שהיא במצב צבירה כמוצק, אפשר לבצע בה פעולות עיבוד של כיפוף, ניקוב וחירור.

ברשותנו מכונת גיליוטינה שמסוגלת לחתוך ולנקב כל סוג של חומר (אלומיניום, ברזל, נירוסטה, נחושת וכו'..) ברמות עוביים שונים ועל ידי מידה מדויקת והכנת המידות של גודל הפלטה במחשב המכונה.

המכונה יודעת לחתוך את הפח בכל עובי נתון וליצור חתיכה לפי מידה מדויקת.

השירותים ניתנים לכל תעשיות הבניין - מפעלים פרטיים ומסגריות בתי מלאכה בתחום הבניין וכל אלמנט פלדה שעולה בראשכם.

 

כיפוף - כשמייצרים בעבודות מתכת פריטים קטנים מבצעים בדרך כלל שימוש בפעולות כיפוף תוך שימוש במלחציים שנעשה בהם שימוש בהתאם לגודלו של המוצר והצורך הספציפי שלו.

לאחר שחתכנו את הפח על ידי מידה מסוימת ושרטטנו את האלמנט שרצינו לבצע, מעבירים את חתיכת הפח למכונת כיפוף ושם מכופפים את הפח ויוצרים אלמנט של תעלה / מרזב / זווית / מגש וכדומה.

באמצעות שילוב במכונות חיתוך וכיפוף, אנו ניצור עבורכם את האלמנט הנדרש לכם מכל סוג של חומר.

 

ניקוב - במחלקה זו אנו משתמשים במגוון רחב של כלי ניקוב, פיתוח כלי ניקוב והתאמתם לצרכי הייצור.

ברשותנו הציוד המשוכלל והחדיש הקיים בתחום: מכונות ניקוב CNC מתקדמות המאפשרות ניקוב חלקים גדולים במיוחד, בטכנולוגיה מתקדמת ורמת דיוק מקסימלית.

לאחר שאלמנט נחתך וכופף הוא עובר למכונת ניקוב ליצירת חור עגול או או כל סוג שתבקשו ומקל על קבלני הביצוע בשטח כשהחורים מוכנים או כל אלמנט שדורש לחבר אותו.

כך אפשר לומר שעל ידי ניקוב מסתיימת עבודת ביצוע הכנת האלמנט והוא מוכן להתקנה.

טואול - בניית אתרים