צריכים יעוץ או עזרה?

או השאירו מספר טלפון

פירי מעליות

בניית מעליות הינו תחום שצריך מאוד להשקיע בו, על מנת שהמעלית תענה על מטרתה בצורה הטובה ביותר, יש לבחור בחברה מנוסה ומקצועית בתחום בניית פירים למעליות, אשר תתכנן, תעצב ותייצר את המעלית בהתאם למבנה הקיים, לדרישת הלקוח ולעוד מגוון מאפיינים שיש לקחת בחשבון לפני בניית מעליות.
לכן, כשמדובר במעלית שמטרתה היא נשיאת משקל כלשהו, צריך למצוא את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום שידעו כיצד לתכנן כל מעלית בצורה מדויקת וראויה בכדי שהיא תתאים ברמה הגבוהה ביותר לבניין.
בניית פיר מעלית מוכרח להיווצר מהחומרים האיכותיים ביותר, כדי שהתוצאה הסופית תענה על רצונכם באופן מושלם ותהיה ברמת גימור ללא פשרות.
קיימות מספר אפשרויות לגבי פיר למעלית, מכיוון שהקונסטרוקציה מתוכננת בהתאם לעומסים הפועלים בפיר.
חיפויי הפיר יכול להיות מפנל מבודד, אלומניום או זכוכית.
בחברתנו תוכלו לקבל את הפירים המתקדמים והייחודיים ביותר, אשר יאפשרו לכם נסיעה בטוחה, איכותית וחלקה ויתאימו לדגם ולסוג המעלית שאתם מתכננים בכל בניין באשר הוא וכמו כן, יהיו מתוחזקים כשורה לאורך כל השנה.
אנו מתמחים בייצור פירים של מעלית, מעלון וכו'.. ובנוסף לצוות העובדים בחברתנו נמנים מהנדסים, מתכננים ומתקינים מקצועיים בעלי ניסיון רב בתחום.
כמו כן, הייצור נעשה במפעל שלנו ובסיום אנו מגיעים לשטח המבנה מוכנים להרכבה מהירה תוך זמן קצר יחסית ובמינימום הפרעה לאורח חיי הדיירים בבניין.

טואול - בניית אתרים